Naša firma ponúka zhotovenie izolácií v rodinných domoch i výrobných priestoroch. Pri našej práci používame len tie najkvalitnejšie materiály, rovnako tak úplne ručíme za kvalitný a profesionálne vyškolený personál. Naše dlhoročné skúsenosti a kvalitné materiály sú zárukou Vašej spokojnosti. Vďaka penovej izolácii ušetríte nemalé peniaze za klimatizáciu a vykurovanie. Peny, ktoré používame, sú veľmi kvalitné a certifikované, čo zatiaľ všetci naši klienti veľmi ocenili. Všetky nami ponúkané produkty dokonale utesnia každý otvor a pritom Váš dom nechávajú dýchať a zachovávajú v ňom čistý vzduch.

Pri prijatí zákazky na zateplenie obytného domu, alebo kancelárskej budovy najskôr posúdime, či budova už bola izolovaná, alebo nie. Dôležitá pre našu firmu je komunikácia s klientom a zoznámenie ho s postupom prác a s materiálmi, ktoré používame. Odporúčame len overené a veľmi kvalitné materiály. Určite sa nevyplatí obstarať si nekvalitnú a lacnú izoláciu, na tú môžete doplácať celý život.

Striekanú izolačnú penu aplikujeme po celom území Slovenska. Striekaná pena je izolácia vhodná do interiéru aj exteriéru (izolácia podkrovia, stien, podláh, striech, ..)

– Certifikovaná a vyrobená podľa normy ISO 9001:2008
– Vlhkostná a parotesná zábrana. Vyplní každú špáru, priľnavá na akýkoľvek povrch
– V lete eliminuje prehrievanie, v zime zabraňuje úniku tepla
– Eliminuje tepelné mosty a netesnosti
– Je odolná, udržuje a nemení svoje fyzikálne vlastnosti
– Šetrná k životnému prostrediu, nehorľavá, nezávadná
– Rýchla odborná aplikácia realizovaná za jeden deň!

Kvalitná striekaná izolácia
Ponúkame Vám najnovší izolačný systém zateplenia Vašej nehnuteľnosti, ktorý vytvára vzduchotesnú, zvukovú a tepelnú izoláciu v jednom. Poskytneme Vám podrobné informácie o tom, prečo Ekopena striekaná izolácia je nejlepšiou voľbou izolácie v porovnaní s inými systémami striekanej izolácie.

Úspora až 50% nákladov na vykurovanie
Striekaná izolácia je moderný, ekologický a ekonomický spôsob izolácie Vášho domu. Eliminuje nebezpečné tepelné mosty, ktoré vznikajú pri použití iných typov tepelných izolácií. Šetrí Vašu peňaženku od prvého dňa aplikácie.

S nami skutočne ušetríte!