V čom je výnimočná striekaná penová izolácia?

Striekaná penová izolácia je moderným typom izolácie, ktorý medzi tradičnými typmi izolácií nemá konkurenta. Vďaka striekanej penovej izolácii je možné tepelne izolovať aj na ťažko prístupných miestach či na miestach, kde to predtým nebolo možné. Navyše, celý proces aplikácie striekanej penovej izolácie je veľmi rýchly. V závislosti od veľkosti objektu je možné práce realizovať už v priebehu jedného dňa. Striekaná penová izolácia je výnimočná predovšetkým svojimi jedinečnými tepelno-izolačnými vlastnosťami. Postará sa o spoľahlivú izoláciu interiérov aj o šetrenie nákladov za vykurovanie. Je vhodná najmä na izoláciu stavebných základov či fasád a používaná je predovšetkým v interiéroch. Avšak, dnes je jej aplikácia možná aj v exteriéroch, a to vďaka moderným technológiám aplikácie pri použití izolácie od spoľahlivého výrobcu.

Kde všade je využiteľná striekaná penová izolácia?

Striekaná penová izolácia ponúka široké spektrum využiteľnosti. Je možné ju aplikovať ako v obytných domoch, bytoch či na chalupách, tak aj v komerčných budovách, rôznych verejných zariadeniach či vo firmách, výrobných halách alebo fabrikách. O skvelú tepelnú izoláciu sa postará napríklad pri izolácii podkroví, striech, stien, podláh aj neprístupných škár, rohov či ťažko dostupných medzier. Veľkou výhodou striekanej penovej izolácie je aj presnosť a rovnomernosť jej aplikácie. Vďaka rovnomernej aplikácii nevznikajú tepelné mosty v interiéroch a zamedzený je aj únik tepla cez škáry či medzier. Striekaná penová izolácia totiž hneď po aplikácii splynie dohromady a vytvorí jednotnú izolačnú vrstvu. Postará sa tak nie len o tepelné izolovanie, ale aj o výrazné šetrenie vašich nákladov na vykurovanie.

Prečo sa rozhodnúť pre vysokokvalitnú striekanú izoláciu?

Dôvodov, prečo si vybrať striekanú penovú izoláciu, je hneď niekoľko. Postará sa o vašu tepelnú pohodu, pomôže vám so šetrením financií a navyše je ekologickým spôsobom izolácie – patrí medzi zelené metódy izolovania. Výhodou je aj rýchlosť a bezpečnosť jej aplikácie. Radi sa postaráme o aplikáciu striekanej penovej izolácie na mieru vašich potrieb. Pracujeme výhradne s izoláciou nemeckej kvality od popredného výrobcu Bayer-Covestro, ktorý vyrába polyuretánová izolačné peny na izolovanie najvyššej kvality. Radi si s vami dohodneme bezplatný a nezáväzný termín obhliadky či odpovieme na vaše prípadné otázky. Neváhajte nás kontaktovať.