Tepelná izolácia

Tepelná izolácia

Tepelná izolácia – základ vášho tepelného komfortu

Kvalitná tepelná izolácia je pre pohodlné bývanie či využívanie obytných priestorov nevyhnutná. Pre zabezpečenie ideálneho tepelného komfortu je nutné, aby obytné priestory poskytovali príjemnú teplotu nezávisle od ročného obdobia. Tepelná izolácia je dôležitá ako počas zimy, tak aj počas letných mesiacov. Mnohí si mylne myslia, že tepelná izolácia je dôležitá len počas zimy. Avšak, tepelnú pohodu zabezpečí aj počas horúceho leta. Jednoducho, v zime teplo drží a v lete ho odbúrava od domu.

Počas zimných mesiacov sa postará o udržanie tepla v interiéri vášho bývania či obytného priestoru a počas leta zas zabezpečí, aby nadbytočné teplo neprenikalo z exteriéru do interiéru. Dôležité je sa rozhodnúť pre vysokokvalitnú tepelnú izoláciu, ktorá zabezpečí tepelný komfort bez strát a pomôže vám aj so šetrením energií. Vo vašej domácnosti sa tak budete cítiť príjemnejšie a rozdiel uvidíte aj na mesačných účtoch za energie.

Tepelná izolácia sa postará o zníženie vašich mesačných nákladov za energie

Kvalitná tepelná izolácia je ekologickým a navyše finančne výhodným riešením pre každé bývanie. Postará sa o váš tepelný komfort a zníži vaše mesačné náklady za vykurovanie. Je tak ekologickým riešením, ktoré pri správnom prevedení prináša samé benefity. Dnes je možné si vybrať spomedzi viacerých typov tepelných izolácií. Dôležité je rozhodnúť sa pre izoláciu, ktorá vám prinesie čo najlepší žiadaný efekt.

Pre našich klientov už niekoľko rokov realizujeme striekanú penovú izoláciu, ktorá oproti iným typom izolácií nie je spájaná ale nanášaná jednotne spôsobom striekania. Tepelne izolovať je tak možné aj na ťažko dostupných miestach, v rohoch či vo výškach alebo v podkroviach či pod strechou alebo pod podlahou. Vďaka jednotnej aplikácii sa striekaná tepelná izolácia postará o vytvorenie dokonalej tepelnej pohody bez tepelných mostov či prefúkaní cez medzery. Ide tak o moderný, efektívny a komfortný spôsob izolovania a nadpriemernými výsledkami v tomto odvetví.

Tepelná pohoda u vás doma je pre nás na prvom mieste!

Prečo sa rozhodnúť pre striekanú tepelnú izoláciu Bayer-Covestro?

Nami realizovaná tepelná izolácia má známky najvyššej kvality. To je dosiahnuté profesionálnym spôsobom aplikácie, dlhoročnými skúsenosťami, použitím moderného vybavenia pri práci a tiež využívaním polyuretánovej izolácie výhradne od nemeckého výrobcu Bayer-Covestro. Túto izoláciu využívame už roky, pričom jej jedinečné vlastnosti oceňujú naši spokojní klienti v rámci celého Slovenska. Steny domov dokonale izoluje a zároveň ich necháva dýchať. Záleží nám na vašom tepelnom komforte, aj na zdravom a bezpečnom bývaní. Preto pracujeme výhradne s materiálmi najvyššej kvality a profesionálnou polyuretánovou izoláciou Bayer-Covestro. Tepelná izolácia Bayer-Covestro je certifikovaná a vyrobená podľa normy ISO 9001:2008.

Postaráme sa o dokonalú tepelnú izoláciu na mieru vašich potrieb – potrieb vášho bývania či vašich obytných priestorov. Radi vykonáme bezplatnú a nezáväznú obhliadku vašich priestorov a navrhneme vám riešenie s využitím mäkkej, polotvrdej alebo tvrdej penovej izolácie. Tepelnú izoláciu pre vás navrhneme tak, aby dokázala čo najlepšie šetriť vaše financie. Spravidla platí, že stavby bez tepelnej izolácie prepúšťajú zhruba 30% až 50% tepla. My sa postaráme o minimalizáciu vašich tepelných strát pričom dokážeme zabezpečiť úsporu nákladov za vykurovanie až do 50%. Samozrejme, kontaktovať nás môžete aj v prípade záujmu o tepelnú izoláciu pre iné než obytné priestory. Sme tu pre vás. Presvedčte sa, že s nami môžete bývať pohodlne, zdravo a komfortne.