Tepelná izolácia

Kvalitná tepelná izolácia je pre pohodlné bývanie či využívanie obytných priestorov nevyhnutná. Pre zabezpečenie ideálneho tepelného komfortu je nutné, aby obytné priestory poskytovali príjemnú teplotu nezávisle od ročného obdobia. Tepelná izolácia je dôležitá ako počas zimy, tak aj počas letných mesiacov. Mnohí si mylne myslia, že tepelná izolácia je dôležitá len počas zimy. Avšak, tepelnú pohodu zabezpečí aj počas horúceho leta. Počas zimných mesiacov sa postará o udržanie tepla v interiéri vášho bývania či obytného priestoru a počas leta zas zabezpečí, aby nadbytočné teplo neprenikalo z exteriéru do interiéru. Dôležité je sa rozhodnúť pre vysokokvalitnú tepelnú izoláciu, ktorá zabezpečí tepelný komfort bez strát a pomôže vám aj so šetrením energií.

Tepelná izolácia sa postará o zníženie vašich mesačných nákladov za energie

Kvalitná tepelná izolácia je ekologickým a navyše finančne výhodným riešením pre každé bývanie. Postará sa o váš tepelný komfort a zníži vaše mesačné náklady za vykurovanie. Je tak ekologickým riešením, ktoré pri správnom prevedení prináša samé benefity. Dnes je možné si vybrať spomedzi viacerých typov tepelných izolácií. Dôležité je rozhodnúť sa pre izoláciu, ktorá vám prinesie čo najlepší žiadaný efekt. Pre našich klientov už niekoľko rokov realizujeme striekanú penovú izoláciu, ktorá oproti iným typom izolácií nie je spájaná ale nanášaná jednotne spôsobom striekania. Tepelne izolovať je tak možné aj na ťažko dostupných miestach, v rohoch či vo výškach alebo v podkroviach či pod strechou alebo pod podlahou. Vďaka jednotnej aplikácii sa striekaná tepelná izolácia postará o vytvorenie dokonalej tepelnej pohody bez tepelných mostov či prefúkaní cez medzery.

Prečo sa rozhodnúť pre striekanú tepelnú izoláciu Bayer-Covestro?

Nami realizovaná tepelná izolácia má známky najvyššej kvality. To je dosiahnuté profesionálnym spôsobom aplikácie, dlhoročnými skúsenosťami, použitím moderného vybavenia pri práci a tiež využívaním polyuretánovej izolácie výhradne od nemeckého výrobcu Bayer-Covestro. Postaráme sa o dokonalú tepelnú izoláciu na mieru vašich potrieb – potrieb vášho bývania či vašich obytných priestorov. Radi vykonáme bezplatnú a nezáväznú obhliadku vašich priestorov a navrhneme vám riešenie s využitím mäkkej, polotvrdej alebo tvrdej penovej izolácie. Samozrejme, kontaktovať nás môžete aj v prípade záujmu o tepelnú izoláciu pre iné než obytné priestory. Sme tu pre vás.